HĽADÁME DOBROVOĽNÍKOV *

1 DEŇ / 2×2 HODINY

* Hľadáme 800 dobrovoľníkov čo zmenia Bratislavu


PREČO?

Hazard ničí mnohým ľudom život. Dotýka sa hráčov, ich najbližších, ich kamarátov a známych a viac či menej aj Vás. Ale aj tak si mnohí hovoria: „Čo je mňa do toho? Keď niekto chce prehrať svoje peniaze, nech ich prehrá… A kým ma neokradne, tak my to je jedno“. Ale tak to nie je. Gamblerstvo – je choroba ako každá iná a keď si niekto zlomí nohu tak si určite nepoviete: „No a čo? Asi si ju chcel zlomiť. Nech si do nemocnice dokríva sám…“, ale spravíte čo je vo Vašich silách a pomôžete.

AKO?

Dobrý deň :), podpísali by ste nám petíciu za zákaz hazardu?“ Táto časť je jednoduchá, problém je v tom, že potrebujeme v deň volieb pri každej volebnej budove celý deň aspoň dvoch dobrovoľníkov, ktorí budú túto vetu opakovať každému okoloidúcemu…

KDE?

Na verejnom priestranstve pred volebnými budovami

KEDY?

5. marca 2016

počas parlamentných volieb

KOĽKO?

130 000 podpisov

Volám sa Lukáš Latinák a som proti hazardu.

Lukáš Latinák

Podporujem petíciu proti hazardu. Treba hrať – ale treba pri tom športovať! Preto podpíšem túto petíciu.

Marián Zeman

Plne podporujem petíciu proti hazardu. Výherné automaty považujem za rovnocenné ohlupovanie ľudí, podobne ako drogy. Ničia rodiny, jednotlivcov a celú našu spoločnosť. Ako podpredseda Matice slovenskej, predložím na zasadaní vedenia návrh na podporu petície MS. SLOVÁCI, PREBUĎTE SA!

Jozef Šimonovič

Podpísal som petíciu proti hazardu v Bratislave, aby mládež trávila svoj čas skôr na športoviskách, aby hrala futbal a nie automaty.

Richard Fekete